Ilmoittautuneet parit

 Ilmoittautuneet parit 31.10.2015 Tellus, Porvoo       
Lasten erikoiskilpailut
2Arttu Ainoa - Mea PartinenMMXTanssidans, Kirkkonummi
3Lennu Holman - Nora SaartoMMXTanssidans, Kirkkonummi
4Oliver Lindqvist - Minea LepojärviMMXTanssidans, Kirkkonummi
5Dominic Rauvanto - Mindy NarvoMMXTanssidans, Kirkkonummi
6Eino Mäkinen - Kiira WikmanMMXTanssidans, Kirkkonummi
7Santeri Sairila - Beatrice KösteMMXVakita, Vantaa
8Krisjanis Caunitis - Sanni SairilaMMXVakita, Vantaa
9Daniel Mosko - Sara-Sofia Soro, MMXDance Club Vantaa
Lapsi 1 E-D
10Antti Ainoa - Viivi HolmanL1 Tanssidans, Kirkkonummi
11Kaapo Tusa - Fay AntikainenL1 Tanssidans, Kirkkonummi
12Victor Beijar - Charlotta WikmanL1Tanssidans, Kirkkonummi
13Eetu Mustonen - Andréa LindbergL1Tanssidans, Kirkkonummi
14Eelis Mäkinen - Amanda LindqvistL1Tanssidans, Kirkkonummi
15Samuel Rauvanto - My NarvoL1Tanssidans, Kirkkonummi
16Roni Antikainen - Ronja WikmanL1Tanssidans, Kirkkonummi
17Jesper Löfberg - Minja VirtalaL1Vakita, Vantaa
Lapsi 2 E-C
20Oskari Parttimaa - Gerli TukkijaL2Vihdin Quickstep
21Atte Lipsonen - Katariina Kauppila L2Cavalier, Järvenpää
22Harrison Schmidt - Mila Mensio L2Star, Helsinki
23Emil Sällström - Laura Todorovic L2Star, Helsinki
24Valter Westerlund - Nelli AntilaL2Tanssidans, Kirkkonummi
25Arseni Vorobyev - Mariia Mazhura L2Blue&White, Helsinki
Juniori 1 E-D
28Dmitry Nazarov - Lotta PuustinenJ1 E-DTellus, Porvoo
29Miikka Ahonen - Vilma Oja J1 E-DStar, Helsinki
30Victor Silander - Sanni Ruutu J1 E-DStar, Helsinki
31Viktor Westerlund - Emilia BenfordJ1 E-DTanssidans, Kirkkonummi
32Markus Turner - Karina Styazhkina J1 E-DTanssidans, Kirkkonummi
33Nikita Minaev - Enni ToivonenJ1 E-DVakita, Vantaa
Juniori 2 E-D
35Lukas Ahokas - Carolina Lava J2 E-DVihdin Quickstep
36Anton Hård - Ina Korkeamäki J2 E-DBlue&White, Helsinki
37Erik Virranniemi - Veera Leinonen J2 E-DStar, Helsinki
38Tuukka Paronen - Nasti RajalaJ2 E-DVakita, Vantaa
39Tomi Havas - Melisa NymanJ2 E-DVakita, Vantaa
Juniori 1-2 C-B
42Olli Lipsonen - Elmalyn Väisänen vak/latCavalier, Järvenpää
43Juho Lipsonen - Emilia Lahtivak/latCavalier, Järvenpää
44Robin Hansson - Nea Korkeamäki vak/latBlue&White, Helsinki
45Roman Lind - Helmi Haataja vak/latBlue&White, Helsinki
46Benjamin Westerlund - Maike Mattheiszenvak/latTanssidans, Kirkkonummi
Nuoriso E-D
49Tomas Gaggl - Annika SjöholmN E-DBlue&White, Helsinki
Nuoriso C-A
52Robin Högdal - Cecilia KronberglatTellus, Porvoo
53Joakim Nyberg - Milla Partonen vak/latCavalier, Järvenpää
54Lauri Hemmilä - Senja Sievänen vak/latBlue&White, Helsinki
55Jere Hakalahti - Veera Korpinen vakStar, Helsinki
56Leo Pusa - Inka HakomäkilatTanssiDans, Kirkkonummi
Yleinen E-D
59Matias Kopperi - Miia Kopperi E-DStar, Helsinki
Yleinen C-A
62Jarno Vaajoki - Aini Minkkinenvak/latVihdin Quickstep
63Antton Schukov - Pauliina Sääksi vak/latCavalier, Järvenpää
64Aleksi Volanen - Pauliina Markkula vak/latBlue&White, Helsinki
65Mikko Minkkinen - Mari Minkkinen vak/latBlue&White, Helsinki
66Samu Korhonen - Seera Furuvak/latStar, Helsinki
67Jani Sorvoja - Elisa NiinistövakLohjan Lockstep
68Matti Kaksonen - Silja Rantalavak/latVakita, Vantaa
69Dimitri Nyman - Laura VihannelatVakita, Vantaa
70Olli Saarikivi - Anna Äimälävak/latVakita, Vantaa
71Kim Hakala - Essi TalvastolatVakita, Vantaa
Seniorit 1-4 E-D
75Ari Hyppönen - Minna Hanhikorpi E-DVolta, Helsinki
76Juha Nurmi - Heli SirenE-DVolta, Helsinki
77Juhani Salo - Kaija-Leena Alatalo E-DBlue&White, Helsinki
78Risto Sorjonen- Agni Horak E-DBlue&White, Helsinki
79Ahti Kotisaari - Mirja Gröhn E-DStar, Helsinki
80Jari Anttila - Elina AnttilaE-DVakita, Vantaa
81Timo Roschier - Antonina SaarinenE-DVakita, Vantaa
82Rene Öunväärt - Kirsi HänninenE-DVakita, Vantaa
83Hannu Kolehmainen - Pirjo KaskisolaE-DVakita, Vantaa
84Osmo Ruuskanen - Päivi TuomikoskiE-DVakita, Vantaa
85Olev Tuuha - Anneli NommikE-DVakita, Vantaa
86Jari Moilanen - Taru Kallinen-MoilanenE-DVakita, Vantaa
Seniorit 1-2 C-A
90Vesa Purho - Pirjo Niskalavak/latVolta, Helsinki
91Heikki Koponen - Tiina Peltolavak/latCavalier, Järvenpää
92Timo Sojola - Pirjo Sojola vakStar, Helsinki
93Teppo Tuomikoski - Paula Samuelsson latStar, Helsinki
94Tero Liljamo - Satu Kauppilavak/latTanssidans, Kirkkonummi
95Ville Häyrynen - Sanna KakkovakVakita, Vantaa
96Per-Erik Lönnqvist - Heli ViskarilatVakita, Vantaa
97Teemu Virtala - Mira Virtalavak/latVakita, Vantaa
98Veikko Lamminsalo - Satu Lamminsalovak/latVakita, Vantaa
Seniorit 3-4 C-A
100Jukka Soikkeli - Aija Soikkelivak/latHabanera, Espoo
101Vesa Mikkolainen - Aila Mikkolainen vak/latCavalier, Järvenpää
102Veijo Keveri - Tarja Keveri vakBlue&White, Helsinki
103Kauko Turunen - Pirjo Nieminen vakBlue&White, Helsinki
104Simo Hautamäki - Tuula Hautamäki vak/latLohjan Lockstep
105Matti Sorvoja - Raili Altmets vak/latLohjan Lockstep
106Jarmo Holopainen - Liisa Holopainenvak/latVakita, Vantaa
107Pentti Ikonen - Tarja Ikonenvak/latVakita, Vantaa
108Teuvo Laine - Raija LainelatVakita, Vantaa
109Markku Pyykkölä - Päivi Pyykkölävak/latVakita, Vantaa
110Daniel Wikgren - Nea Leskelävak/latVakita, Vantaa
111Raimo Niinivirta - Anne NiinivirtavakVakita, Vantaa
112Jouni Lehtivaara - Taru PorkkavakVakita, Vantaa