Telluksen aluekilpailuihin 2018 ilmoittautuneet parit

HUOM!
Luettelo päivitetty www-sivuillemme 13.9.2018 klo 22:00
Tämän jälkeen mahdollisesti listaan tulevia muutoksia ei enää julkaista verkkosivuilla.

NumeroLAPSI 2E
2Jimi Vistiaho - Alessandra MorozTanssiDans Kirkkonummi
LAPSI 2D
5Aleksi Kalli - Erika Saarinen Havestep Hamina
6Antti Ainoa - Aada VäisänenTanssiDans Kirkkonummi
7Seetri Kinnunen - Charlotta WikmanTanssiDans Kirkkonummi
8Alvar Sabogal - Ronja WikmanStar Helsinki
9Jimi Eskelinen - Veera LaaksoCavalier Järvenpää
JUNIORI 2E
12Leo Lehti - Elli JussilaTanssiDans Kirkkonummi
JUNIORI 2D
15Aarni Kinnunen - Aida TervonenTanssiDans Kirkkonummi
JUNIORI 2C 10T
18Eeli Ilvonen - Jenniina VirtanenCavalier Järvenpää
19Atte Lipsonen - Katariina KauppilaCavalier Järvenpää
NUORISO C VAKIOT
22Joona Pellinen - Teresa TuovinenTanssiSavo Kuopio
23Anton Leino - Assi RusiFregolina Kaarina
NUORICO C LATTARIT
22Joona Pellinen - Teresa TuovinenTanssiSavo Kuopio
23Anton Leino - Assi RusiFregolina Kaarina
YLEINEN E
27Jukka Pakkala  - Irina Moilanen Havestep Hamina
28Ville Korpivaara - Tiina SaikkoBlue&white Helsinki
29Raido Lill - Anna-Kaisa SutinenBDS Helsinki
31Mikko Kauppila - Roosa MursuDSC Oulu
32Antti Ahola-Huhta - Mirkka TarkkaNick's Dance Sport Lahti
YLEINEN D
33Juha Nurmi - Heli SirénVolta Helsinki
34Jani Viitanen - Annika NiemiSpiral Tampere
35Mikko Lehtinen ja Jonna-Julia HuttunenSpiral Tampere
36Jussi Virtanen - Siiri AhoTanssiDans Kirkkonummi
37Matus Kostal - Fiia YlitolvaSpiral Tampere
YLEINEN B VAKIOT
YLEINEN B LATTARIT
SENIORI 1 B-A VAKIOT
42Saku Väätänen - Katja VäätänenTellus Porvoo
44Matti Sorvoja - Eva ForsströmLockstep Lohja
SENIORI 1 B-A LATTARIT
42Saku Väätänen - Katja VäätänenTellus Porvoo
46Jari Sermiö - Jaana SavolainenBDS Helsinki
47Stefan Söderholm - Ulrika SöderholmTanssiDans Kirkkonummi
48Tommi Alatalo - Anna RyynänenBDS Helsinki
49Per-Erik Lönnqvist - Heli ViskariVakita Vantaa
SENIORI 2D VAKIOT
51Veli Riikonen - Sisko Riikonen Havestep Hamina
52Jari Pulkkinen - Hanna HämäläinenNick's Dance Sport Lahti
53Pentti Mylläri - Katja HanskiVolta Helsinki
54Heikki Virkkunen - Tarja KalimaStar Helsinki
55Harri Pykäläinen - Marja-Leena PykäläinenSaTsa Savonlinna
56Mikko Juuti - Joan GranqvistDanceClub Vantaa
57Heikki Koponen - Maia KorhonenBlue&white Helsinki
SENIORI 2D LATTARIT
51Veli Riikonen - Sisko Riikonen Havestep Hamina
52Jari Pulkkinen - Hanna HämäläinenNick's Dance Sport Lahti
53Pentti Mylläri - Katja HanskiVolta Helsinki
54Heikki Virkkunen - Tarja KalimaStar Helsinki
55Harri Pykäläinen - Marja-Leena PykäläinenSaTsa Savonlinna
56Mikko Juuti - Joan GranqvistDanceClub Vantaa
SENIORI 2C VAKIOT
60Jouko Virta - Minna-Marja JokinenTanssiklubi Riihimäki
61Pertti Sivenius - Tytti MartikainenSpiral Tampere
62Jorma Mattila - Kirsi HänninenVakita Vantaa
63Esa Pekkarinen- Marika KankkunenJ&V Kuopio
SENIORI 2C LATTARIT
61Pertti Sivenius - Tytti MartikainenSpiral Tampere
62Jorma Mattila - Kirsi HänninenVakita Vantaa
63Esa Pekkarinen- Marika KankkunenJ&V Kuopio
64Ari Rahila - Salla RahilaHabanera Espoo
SENIORI 2B VAKIOT
47Stefan Söderholm - Ulrika SöderholmTanssiDans Kirkkonummi
64Ari Rahila - Salla RahilaHabanera Espoo
66Rene Öunväärt - Anneli NömmikVakita Vantaa
SENIORI 2B LATTARIT
65Keijo Krapivin - Miia HelavaaraBlue&white Helsinki
66Rene Öunväärt - Anneli NömmikVakita Vantaa
SENIORI 3C VAKIOT
69Raine Haapa-alho - Maarit SöderholmBolero Turku
70Simo Pirhonen - Tarja KarvonenJokipata Joensuu
71Jouko Vesala - Riitta VesalaNick's Dance Sport Lahti
73Markku Ojala - Pirkko OjalaTeam Elite Tampere
74Tapani Mustonen - Eija PoutaBlue&white Helsinki
75Timo Koivumäki - Sirpa HuumoStar Helsinki
76Antti Liimatta - Seija Honkalampi SenioriCavalier Järvenpää
77Pasi Toivonen - Merja MäättänenSpiral Tampere
78Jari Moilanen - Taru Kallinen-MoilanenVakita Vantaa
79Jukka Vuolle - Marjo VuollePivotkerho Hämeenlinna
SENIORI 3C LATTARIT
69Raine Haapa-alho - Maarit SöderholmBolero Turku
70Simo Pirhonen - Tarja KarvonenJokipata Joensuu
74Tapani Mustonen - Eija PoutaBlue&white Helsinki
75Timo Koivumäki - Sirpa HuumoStar Helsinki
77Pasi Toivonen - Merja MäättänenSpiral Tampere
78Jari Moilanen - Taru Kallinen-MoilanenVakita Vantaa
79Jukka Vuolle - Marjo VuollePivotkerho Hämeenlinna
80Pekka Kaukonummi - Tarja LukkarinenCavalier Järvenpää
SENIORI 3B VAKIOT
81Lasse Nurminen - Jaana KaikkonenBolero Turku
82Anssi Kankare - Heidi KankareFregolina Kaarina
83Jarmo Sopanen - Riitta AirisniemiTanssiDans Kirkkonummi
84Markku Vinkanharju -  Sari LaurikkoBlue&white Helsinki
85Ahti Kotisaari - Mirja GröhnStar Helsinki
87Timo Savolainen - Eija MykkänenCavalier Järvenpää
88Taivo Lillo - Marina LilloTantsumeka Tallinna
SENIORI 3B LATTARIT
82Anssi Kankare - Heidi KankareFregolina Kaarina
85Ahti Kotisaari - Mirja GröhnStar Helsinki
87Timo Savolainen - Eija MykkänenCavalier Järvenpää