Kilpailujen osallistujaluettelo 2016

 Telluksen kisat 6.11.2016, Ilmoittautuneet parit  
Lapsi 1 E
2.Aleksi Kalli - Erika SaarinenHave Step, Hamina
3.Eetu Mustonen - Andréa LindbergTanssiDans, Kirkkonummi
4.Lauri Aho - Hilla TormilainenTanssiDans, Kirkkonummi
5.Oliver Lindqvist - Minea LepojärviTanssiDans, Kirkkonummi
6.Felix Valtonen - Nuppu KantolaB&W, Helsinki
7.Miro Mäläskä - Aada VäisänenStar, Helsinki
8.Krisjanis Caunitis - Beatrice KösterVakita, Vantaa
Lapsi 2 E
9.Atte Lipsonen - Katariina KauppilaCavalier, Järvenpää
10.Eeli Ilvonen - Jenniina VirtanenCavalier, Järvenpää
11.Aarre Halinen - Minja PiispanenHyrrät, Kotka
12.Jim Sirén - Oona SöderlundHyrrät, Kotka
Juniori 1 E
14.Arttu Salin - Aada RiihiahoStar, Helsinki
15.Roni Löfman - Mimosa SarviStar, Helsinki
16.Alex Heiskanen - Elviira JokelaPivotkerho, Hämeenlinna
17.Maxim Tuuva - Kristiina TuuvaTanssiurh. Lappeenranta
Juniori 1 D
19.Nikita Minaev - Enni ToivonenVakita, Vantaa
20.Aaro Ristola - Tua FarchenB&W, Helsinki
21.Valter Westerlund - My NarvoTanssiDans, Kirkkonummi
22.Hugo Tormilainen - Selma AhoTanssiDans, Kirkkonummi
Juniori 2 D
25.Joel Vesterinen - Sara TöhönenTepika, Jyväskylä
26.Lukas Ahokas - Veera LeinonenStar, Helsinki
27.Viktor Westerlund - Emilia BenfordTanssiDans, Kirkkonummi
Juniori 2 C
30.Atte Bllå - Erika LahdenperäTepika, Jyväskyläv, l
31.Aleksi Ahola - Polina AnisimovaHave Step, Haminav, l
32.Karl-Mathias Siiman - Pilvi SaarinenFregolina, Kaarinav, l
33.Leo Vesterinen - Venla-Linnea KarjalainenTepika, Jyväskyläl
34.Vili Rantanen - Heini LehtirantaSwivel, Salov, l
35.Markus Turner - Karina StyazhkinaTanssiDans, Kirkkonummiv, l
36.Joona Jaroma - Roosa MättöJ&V, Kuopiov, l
37.Lasse Lillvis - Elsa MättöJ&V, Kuopiov, l
38.Miikka Ahonen - Sanni RuutuStar, Helsinkiv, l
39.Tino Saarinen - Janika SantalaDansseor, Raumav, l
40.Matias Maula - Anna PresnukhinaVakita, Vantaav, l
41.Emil Sällström - Laura TodorovicB&W, Helsinkiv, l
Nuoriso E
43.Teemu Holopainen - Tiia LindqvistCavalier, Järvenpää
Nuoriso B
45.Pavel Viitasalo - Vera RuokonenSwivel, Salov
46.Benjamin Westerlund - Vilma OjaTanssiDans, Kirkkonummiv
47.Olli Lipsonen - Elmalyn VäisänenCavalier, Järvenpääv,l
48.Juho Lipsonen - Emilia LahtiCavalier, Järvenpääl
49.Oskari Lempinen - Eevi SeikkulaDansseor, Raumal
50.Santeri Korjus - Emmi NylundHyrrät, Kotkav,l
Yleinen E
51.Esa-Petter Österman - Johanna SotikoffVakita, Vantaa
52.Markus Vähämäki – Rosa TorkkolaStar, Helsinki
53.Juha-Pekka Samuelsson - Petra HerttoBolero, Turku
54.Markus Honkkila - Alina MustamaaEleganssi, Tampere
Yleinen D
55.Jyri ja Katja LehtonenBolero, Turku
56.Jaakko Kivijärvi - Essi PiiroinenEleganssi, Tampere
Seniori 1 B
58.Juha ja Pia LehtoTellus, Porvoov,l
59.Per-Erik Lönnqvist - Heli ViskariVakita, Vantaal
60.Aleksander Ivanitskiy - Maria RehkolainenTK Master, Helsinkiv
Seniori 2 B-A 10-tanssi
62.Mauri ja Marjo KeijonenMikkelin Urheilutanssijat
63.Veli-Matti ja Mari KurttiMikkelin Urheilutanssijat
64.Marko ja Tiina LassilaSpiral, Tampere
65.Stefan ja Ulrika SöderholmTanssiDans, Kirkkonummi
66.Jorma Pyy - Maaria VesterinenStar, Helsinki
67.Juha ja Heli PoutiainenPivotkerho, Hämeenlinna
68.Petteri Kortelainen - Taimi PenttinenVakita, Vantaa
69.Sampsa ja Katja LindbergNick's, Lahti
70.Hemmo ja Auli JärvinenBolero, Turku
71.Teijo Suominen - Hilkka Kelhä-SuominenDansseor, Rauma
Seniori 3 C
73.Teppo Pynnönen - Merja KoivikkoTepika, Jyväskyläl
74.Markus Särkkä - Maija RaussiSaTsa, Savonlinnav,l
75.Ahti Kotisaari - Mirja GröhnStar, Helsinkiv,l
76.Timo Savolainen - Eija MykkänenCavalier, Järvepääl
77.Otmar ja Helena TarmannHabanera, Espoov,l
78.Raimo ja Anne NiinivirtaVakita, Vantaav
79.Juhana Pulli - Valma SaarinenNick's, Lahtiv
80.Kari ja Monica RikbergVolta, Helsinkil
Seniori 3 B
83.Ilmo ja Leila WeideMikkelin Urheilutanssijatl
76.Timo Savolainen - Eija MykkänenCavalier, Järvepääv
85.Markku ja Päivi PyykköläVakita, Vantaav,l